Part Number SLC-19B7321 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $90.91


Product Highlights
| Part Number | SLC-19B7321 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Left |
| UPC | 055461099292 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 23, 2024 |
| Updated | Mar 6, 2026 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 15.50 cm |
| Height | 13.10 cm |
| Weight | 2.50 kg |