Part Number SLC-19B6192 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $115.14


Product Highlights
| Part Number | SLC-19B6192 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Left |
| UPC | 775629098492 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Jan 14, 2026 |
| Length | 24.40 cm |
| Width | 19.00 cm |
| Height | 14.20 cm |
| Weight | 2.76 kg |