Part Number SLC-18B5477 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $114.96


Product Highlights
| Part Number | SLC-18B5477 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Left |
| UPC | 775629095798 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 18.30 cm |
| Height | 13.20 cm |
| Weight | 3.22 kg |