Part Number 8-TQ8496 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $61.54


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8496 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 055461918265 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 5, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 11.20 kg |