Part Number 8-TQ8331 | Brand: CMX | 1 items in stock
CA $42.56


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8331 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629923763 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Nov 18, 2025 |
| Length | 31.20 cm |
| Width | 31.20 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 5.53 kg |