Part Number 8-TQ8297 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $49.28


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8297 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098819051 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 33.30 cm |
| Width | 33.30 cm |
| Height | 4.90 cm |
| Weight | 7.81 kg |