Part Number 8-TQ8204 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $48.65


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8204 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098818986 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 35.30 cm |
| Width | 35.30 cm |
| Height | 7.60 cm |
| Weight | 10.20 kg |