Part Number 8-TQ8154 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $29.81


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8154 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098175157 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 29.40 cm |
| Width | 29.40 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 4.23 kg |