Part Number 8-982848 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $47.75


Product Highlights
| Part Number | 8-982848 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 055461113233 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 25, 2025 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 33.90 cm |
| Width | 33.90 cm |
| Height | 5.18 cm |
| Weight | 7.30 kg |