Part Number 8-982820 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $39.12


Product Highlights
| Part Number | 8-982820 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629884927 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 8, 2024 |
| Updated | Feb 9, 2026 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 5.99 kg |