Part Number 8-982638 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $44.67


Product Highlights
| Part Number | 8-982638 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629009900 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 7.30 cm |
| Weight | 7.20 kg |