Part Number 8-982543 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $39.41


Product Highlights
| Part Number | 8-982543 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098818863 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.10 cm |
| Width | 34.10 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 7.00 kg |