Part Number 8-982494 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $29.81


Product Highlights
| Part Number | 8-982494 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098066493 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 27.50 cm |
| Height | 4.80 cm |
| Weight | 3.66 kg |