Part Number 8-982434 | Brand: CMX | 2 items in stock
CA $34.43


Product Highlights
| Part Number | 8-982434 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098066431 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 4.70 cm |
| Weight | 5.10 kg |