Part Number 8-982362 | Brand: CMX | 8 items in stock
CA $29.52


Product Highlights
| Part Number | 8-982362 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098818801 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 29.00 cm |
| Height | 3.80 cm |
| Weight | 4.30 kg |