Part Number 8-982273 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $26.63


Product Highlights
| Part Number | 8-982273 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 055461611937 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 30, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 31.20 cm |
| Width | 31.20 cm |
| Height | 5.30 cm |
| Weight | 5.32 kg |