Part Number 8-982073 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $22.37


Product Highlights
| Part Number | 8-982073 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098012803 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 26.80 cm |
| Width | 26.80 cm |
| Height | 4.60 cm |
| Weight | 3.16 kg |