Part Number 8-982062 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $41.22


Product Highlights
| Part Number | 8-982062 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098175119 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.80 cm |
| Width | 30.80 cm |
| Height | 7.30 cm |
| Weight | 6.30 kg |