Part Number 8-981787 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $35.92


Product Highlights
| Part Number | 8-981787 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098175027 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.80 cm |
| Width | 28.80 cm |
| Height | 7.40 cm |
| Weight | 5.83 kg |