Part Number 8-981786 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $36.10


Product Highlights
| Part Number | 8-981786 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098022918 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 5.37 kg |