Part Number 8-981065 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $48.10


Product Highlights
| Part Number | 8-981065 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098080048 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 33.80 cm |
| Width | 33.80 cm |
| Height | 7.30 cm |
| Weight | 8.02 kg |