Part Number 8-980974 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $84.45


Product Highlights
| Part Number | 8-980974 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098080116 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 37.20 cm |
| Width | 37.20 cm |
| Height | 9.80 cm |
| Weight | 12.70 kg |