Part Number 8-980881 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $45.52


Product Highlights
| Part Number | 8-980881 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098174761 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 14, 2014 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 33.80 cm |
| Width | 33.80 cm |
| Height | 4.30 cm |
| Weight | 7.30 kg |