Part Number 8-980808 | Brand: CMX | 3 items in stock
CA $32.90


Product Highlights
| Part Number | 8-980808 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098119915 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 4, 2012 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 28.80 cm |
| Width | 28.80 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 5.00 kg |