Part Number 8-980772 | Brand: CMX | 2 items in stock
CA $52.67


Product Highlights
| Part Number | 8-980772 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098119823 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 8.56 kg |