Part Number 8-980698 | Brand: CMX | 7 items in stock
CA $47.14


Product Highlights
| Part Number | 8-980698 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098131931 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2013 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 4.60 cm |
| Weight | 7.98 kg |