Part Number 8-980693 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $29.52


Product Highlights
| Part Number | 8-980693 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098065489 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.60 cm |
| Width | 29.60 cm |
| Height | 6.90 cm |
| Weight | 5.28 kg |