Part Number 8-980660 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $50.72


Product Highlights
| Part Number | 8-980660 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098119618 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 4, 2012 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 6.90 cm |
| Weight | 8.78 kg |