Part Number 8-980593 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $50.80


Product Highlights
| Part Number | 8-980593 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098303291 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2013 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.80 cm |
| Width | 32.80 cm |
| Height | 8.60 cm |
| Weight | 7.80 kg |