Part Number 8-980584 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $47.81


Product Highlights
| Part Number | 8-980584 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098105550 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 26, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 8.60 cm |
| Weight | 7.95 kg |