Part Number 8-980568 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $42.18


Product Highlights
| Part Number | 8-980568 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098303741 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 27, 2010 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 7.20 cm |
| Weight | 7.25 kg |