Part Number 8-980550 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $20.75


Product Highlights
| Part Number | 8-980550 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098070100 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 13, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 29.00 cm |
| Height | 5.10 cm |
| Weight | 4.62 kg |