Part Number 8-980483 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $30.03


Product Highlights
| Part Number | 8-980483 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098101415 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.90 cm |
| Width | 28.90 cm |
| Height | 6.20 cm |
| Weight | 4.80 kg |