Part Number 8-980463 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $39.79


Product Highlights
| Part Number | 8-980463 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098073712 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 12, 2008 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.20 cm |
| Width | 31.20 cm |
| Height | 7.90 cm |
| Weight | 6.39 kg |