Part Number 8-980402 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $21.15


Product Highlights
| Part Number | 8-980402 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098057569 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2008 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 26.80 cm |
| Width | 26.80 cm |
| Height | 4.90 cm |
| Weight | 3.35 kg |