Part Number 8-980384 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $22.85


Product Highlights
| Part Number | 8-980384 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098047027 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 22, 2007 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 26.80 cm |
| Width | 26.80 cm |
| Height | 5.10 cm |
| Weight | 3.82 kg |