Part Number 8-980355 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $51.31


Product Highlights
| Part Number | 8-980355 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098104904 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 15, 2010 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 7.70 cm |
| Weight | 8.02 kg |