Part Number 8-980345 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $51.18


Product Highlights
| Part Number | 8-980345 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098307060 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 2, 2013 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.80 cm |
| Width | 35.80 cm |
| Height | 6.60 cm |
| Weight | 9.00 kg |