Part Number 8-980342 | Brand: CMX | 1 items in stock
CA $31.84


Product Highlights
| Part Number | 8-980342 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098306865 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 27, 2010 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 7.70 cm |
| Weight | 5.63 kg |