Part Number 8-980327 | Brand: CMX | 2 items in stock
CA $29.28


Product Highlights
| Part Number | 8-980327 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098092171 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 17, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.20 cm |
| Width | 30.20 cm |
| Height | 5.20 cm |
| Weight | 5.43 kg |