Part Number 8-980230 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $50.43


Product Highlights
| Part Number | 8-980230 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098092508 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 27, 2009 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 33.80 cm |
| Width | 33.80 cm |
| Height | 8.10 cm |
| Weight | 9.00 kg |