Part Number 8-980208 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $26.29


Product Highlights
| Part Number | 8-980208 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098079301 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 29, 2008 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 27.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 4.25 kg |