Part Number 8-980174 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $17.61


Product Highlights
| Part Number | 8-980174 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098041568 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2006 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 27.00 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 3.87 kg |