Part Number 8-980164 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $40.96


Product Highlights
| Part Number | 8-980164 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098036526 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 1, 2006 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.90 cm |
| Width | 27.90 cm |
| Height | 10.40 cm |
| Weight | 7.00 kg |