Part Number 8-980113 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $29.81


Product Highlights
| Part Number | 8-980113 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098044569 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 12, 2006 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.20 cm |
| Width | 30.20 cm |
| Height | 7.20 cm |
| Weight | 5.64 kg |