Part Number 8-980058 | Brand: CMX | 6 items in stock
CA $26.61


Product Highlights
| Part Number | 8-980058 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098093895 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 2, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.60 cm |
| Width | 29.60 cm |
| Height | 7.90 cm |
| Weight | 4.97 kg |