Part Number 8-980054 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $25.78


Product Highlights
| Part Number | 8-980054 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098028576 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 9, 2004 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.20 cm |
| Width | 27.20 cm |
| Height | 7.10 cm |
| Weight | 4.39 kg |