Part Number 8-980045 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $32.16


Product Highlights
| Part Number | 8-980045 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098051413 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 6, 2007 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 5.50 kg |