Part Number 8-96819 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $28.10


Product Highlights
| Part Number | 8-96819 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098002705 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 22, 2002 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.60 cm |
| Width | 29.60 cm |
| Height | 6.80 cm |
| Weight | 4.85 kg |