Part Number 8-96802 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $31.20


Product Highlights
| Part Number | 8-96802 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098086033 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 29, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.80 cm |
| Width | 30.80 cm |
| Height | 7.10 cm |
| Weight | 6.21 kg |